W dzisiejszych czasach, podróżowanie stało się nie tylko pasją, ale i sposobem na życie. Nieustannie szukamy nowych, fascynujących miejsc do odkrycia.

Norwegia, z jej zapierającymi dech w piersiach fiordami, jest jednym z tych miejsc, które warto odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Dzięki naszej współpracy z firmą czarterową Arctic Cruise,  jesteśmy dumni, że możemy Wam przedstawić wyjątkową ofertę rejsu katamaranem przez serce norweskich fiordów.

Sami tego doświadczyliśmy i polecamy Wszystkim !!!!

Dzień 1: Tromso
Nasza podróż rozpoczyna się w Tromso, prawdziwym klejnocie Arktyki. Miejscowość ta jest idealnym punktem wyjścia na rejs katamaranem. Tromso zachwyca nie tylko swoją architekturą, ale również kulturą i historią. Spacerowaliśmy po Starym Mieście, i odwiedziliśmy znane Muzeum Polarne. Wizyta w muzeum przygotowała nas na emocjonujący początek naszej podróży.

Dzień 2: Tromso – Finnsnes – Skrollsvik
Płynąc z Tromso w stronę Finnsnes, możemy podziwiać majestatyczne fiordy i malownicze górskie krajobrazy. Naszym celem jest urocza wioska Skrollsvik. Tu możemy odpocząć, zrelaksować się i cieszyć ciszą otaczającej nas przyrody.

Dzień 3: Skrollsvik – Harstad City – Sortland – Trollfjord
Harstad to perła północnej Norwegii, znana ze swojej bogatej kultury i historii. Po wizycie w mieście kierujemy się do Sortland, skąd wyruszamy do niesamowitego Trollfjordu. Jego strome ściany i zielone wody to widok, który zapiera dech w piersiach.

Dzień 4: Trollfjord – wyspa Skrova – Svolvær
Wyspa Skrova to prawdziwy raj dla miłośników natury. Tu można spotkać wiele gatunków ptaków i podziwiać piękno dzikiej przyrody. Następnie płyniemy do Svolvær, gdzie czeka na nas wieczór pełen relaksu i lokalnych przysmaków.

Dzień 5: Svolvær – Kabelvåg – Henningsvær
Kabelvåg to historyczne miasteczko, w którym warto zatrzymać się na chwilę. Po zwiedzaniu płyniemy do Henningsvær, nazywanego też „Wenecją Północy”. Wąskie uliczki, malownicze domki i niepowtarzalna atmosfera czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym.

Dzień 6: Henningsvær – Stamsund – Ballstad – Reine
Kolejne miasteczka na naszej trasie to Stamsund i Ballstad. Obydwa zachwycają swoim urokiem. Ostatnim punktem tego dnia jest Reine, prawdziwy klejnot Lofotów. Otoczone przez góry i wody fiordów, to miejsce, które trzeba zobaczyć na własne oczy.

Dzień 7: Reine – Nussfjord – Solvær
Ostatni dzień naszej podróży spędzamy w Nussfjord, gdzie możemy podziwiać tradycyjną norweską architekturę. Kończymy nasz rejs katamaranem w Solvær, gdzie żegnamy się z pięknem północnej Norwegii.

Podsumowując, rejs katamaranem z Artice Cruise to wyjątkowa okazja do odkrycia prawdziwej magii północnej Norwegii. Zapraszamy do rezerwacji i doświadczenia tej niesamowitej przygody razem z nami!.

Poprzedni Jachting w Chorwacji – 4 miejsca, w których warto zarzucić kotwicę