Dufour 470 - 4 cab. Asterix (2023)

Chorwacja
Chorwacja, Kvarner
Marina: Marina Punat (Krk)
Firma czarterowa: First-Class-Sailing d.o.o.
Typ jachtu: Jacht żaglowy
  • Długość Długość:  14.85 m
  • Szerokość Szerokość:  4.74 m
  • Zanurzenie Zanurzenie:  2.25 m
  • Osoby Osób:  10
  • Kabiny Kabiny:  4
  • Toalety Toalety:  4
  • Zbiornik paliwa Zbiornik paliwa:  250 l
  • Zbiornik na wodę Zbiornik na wodę:  530 l
  • Silniki Silniki:  1 x 73 KM

Standardowe wyposażenie jachtu
Pozostałe:
Kieliszki do wina
Latarka
Nóż żeglarski
Nożyce do drutu
Siedzenia z drewna tekowego w kokpicie
Wirnik
Zbiornik na fekalia
Zestaw narzędzi
Nawigacja:
AIS
Autopilot
Dziobowy ster strumieniowy
Koło sterowe z włókna węglowego
Kompas
Mapy nawigacyjne i przewodnik żeglarski
Ploter nawigacyjny GPS
Sonda do pomiaru głębokości
Światła nawigacyjne
Tablet
Trójkąty
Wiatromierz / anemometr
Windex
Bezpieczeństwo:
Apteczka pierwszej pomocy
Gaśnica
Kamizelka automatyczna
Koło ratunkowe podkowa
Linie ratunkowe
Róg przeciwmgielny
Rumpel awaryjny
Siekiera
Sygnalizator ratunkowy
Tratwa ratunkowa
VHF radio
Wnętrze:
Barometer
Klucze do jachtu
Opuszczany stolik w salonie
Sejf
Światła wewnętrzne LED
Toaleta elektryczna
Zegarek
Pokład:
Bimini top
Bosak
Drabinka kąpielowa
Elektryczna winda kotwiczna
Fotel bosmański
Grill w kokpicie
Kanistry na olej napędowy
Kotwica z łańcuchem
Liny cumownicze
Odbijacze
Poduszki w kokpicie
Światło kotwiczne
Szczotka do pokładu
Szprycbuda
Teakowy kokpit
Trap
Zapasowa kotwica (rezerwa, kotwica pomocnicza)
Żagle:
Bukszpryt
Kabestany
Kabestany fałowe
Lazy jacks
Urządzenie do obsługi genakera
Rozrywka:
Głośniki wewnętrzne
Głośniki zewnętrzne
Maska i rurka do nurkowania
Radio
Radio
Telewizor
Wi-Fi Internet
Elektryka jachtowa:
Gniazdo 220 V
Konwerter 220V/12V
Ogrzewanie
Panele słoneczne
Podłączenie zasilania z lądu 220 V
Pompa zęzowa - elektryczna
Kambuz:
Gorąca woda
Kuchenka
Lodówka
Piekarnik
Przybory kuchenne (wyposażenie kuchni, sztuce)