Dufour 470 - 4 cab. Asterix (2023)

Chorwacja
Chorwacja, Kvarner
Marina: Marina Punat (Krk)
Firma czarterowa: First-Class-Sailing d.o.o.
Typ jachtu: Jacht żaglowy
  • Długość Długość:  14.85 m
  • Szerokość Szerokość:  4.74 m
  • Zanurzenie Zanurzenie:  2.25 m
  • Osoby Osób:  10
  • Kabiny Kabiny:  4
  • Toalety Toalety:  4
  • Zbiornik paliwa Zbiornik paliwa:  250 l
  • Zbiornik na wodę Zbiornik na wodę:  530 l
  • Silniki Silniki:  1 x 73 KM

Standardowe wyposażenie jachtu
Nawigacja:
AIS
Autopilot
Dziobowy ster strumieniowy
Koło sterowe z włókna węglowego
Kompas
Mapy nawigacyjne i przewodnik żeglarski
Ploter nawigacyjny GPS
Sonda do pomiaru głębokości
Światła nawigacyjne
Tablet
Trójkąty
Wiatromierz / anemometr
Windex
Bezpieczeństwo:
Apteczka pierwszej pomocy
Gaśnica
Kamizelka automatyczna
Koło ratunkowe podkowa
Latarka
Linie ratunkowe
Nożyce do drutu
Róg przeciwmgielny
Rumpel awaryjny
Siekiera
Sygnalizator ratunkowy
Tratwa ratunkowa
VHF radio
Zbiornik na fekalia
Zestaw narzędzi
Wnętrze:
Barometer
Klucze do jachtu
Opuszczany stolik w salonie
Sejf
Światła wewnętrzne LED
Toaleta elektryczna
Zegarek
Pokład:
Bimini top
Bosak
Drabinka kąpielowa
Elektryczna winda kotwiczna
Fotel bosmański
Grill w kokpicie
Kanistry na olej napędowy
Kotwica z łańcuchem
Liny cumownicze
Nóż żeglarski
Odbijacze
Siedzenia z drewna tekowego w kokpicie
Światło kotwiczne
Szczotka do pokładu
Szprycbuda
Teakowy kokpit
Trap
Wirnik
Zapasowa kotwica (rezerwa, kotwica pomocnicza)
Żagle:
Bukszpryt
Kabestany
Kabestany fałowe
Lazy jacks
Urządzenie do obsługi genakera
Rozrywka:
Głośniki wewnętrzne
Głośniki zewnętrzne
Maska i rurka do nurkowania
Radio
Radio
Telewizor
Wi-Fi Internet
Elektryka jachtowa:
Gniazdo 220 V
Konwerter 220V/12V
Ogrzewanie
Panele słoneczne
Podłączenie zasilania z lądu 220 V
Pompa zęzowa - elektryczna
Kambuz:
Gorąca woda
Kieliszki do wina
Kuchenka
Lodówka
Piekarnik
Przybory kuchenne (wyposażenie kuchni, sztuce)
Komfort:
Poduszki w kokpicie